DenizAmerikada

DenizAmerikada, ETTS Elektronik Ticaret Tahsilat Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti ve Legrin LLC tarafından sağlanan bir hizmettir

DenizAmerikada, bu platformda sadece DenizBank Kredi Kartı müşterilerinin yararlanabildiği ayrıcalıklı bir online alışveriş deneyimi sunar.

DenizAmerikada, Amerika'nın seçkin mağazalarından giyim, ayakkabı, çanta, elektronik parça, araba parçası, aksesuar, kitap, CD, DVD ve satın almak istediğiniz tüm ürün siparişlerinizi; Amerika'da yayınlanan dergi ve her türlü süreli yayınları, kolayca evinize kadar teslim eder. Aradığınız markayı Türkiye'de bulamıyor musunuz? Aradığınız ürünün Türkiye'deki fiyatları Amerika'dakinden daha mı fazla? Artık, Amerika'daki tüm internet alışveriş sitelerinden alışveriş yapabilir; paketlerinizin hızlı ve son derece avantajlı fiyatlarla adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

DenizAmerikada, kolay ve sorunsuz online alışveriş imkanı sağlıyor. Ürünleri internet sitelerinden satın alırken, teslimat adresi olarak DenizAmerikada'nın Amerika'da size tahsis ettiği adresi vermeniz yeterli. Paketler bu adreste sizin için teslim alınarak Türkiye'ye gönderiliyor. Alışveriş yapmak istediğiniz site Amerika'daki bankalardan alınmış kredi kartlarınının dışındaki kartları kabul etmiyor mu? "Benim için al" hizmeti sayesinde ürünleriniz sizin adınıza alınıp, mevcut DenizBank kredi kartınızla ödeme imkanı sağlanıyor.

DenizAmerikada, kolay, hızlı ve avantajlı fiyatlarla ürünlerinizi Turkiye'deki adresinize teslim ediyor. Kargo masrafını daha da düşürmek mi istiyorsunuz? Aldığınız ürünleri 1 ay boyunca Amerika'da bulunan depoda tutarak, farklı tarihlerdeki alışverişlerinizi tek seferde Türkiye adresine göndererek, gönderi masraflarını daha da azaltabilirsiniz.